HHC jelly 25mg - Green Apple

389 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Zlepšete si svůj den s rozkošným potěšením v podobě želé bonbónů s příchutí zeleného jablka a obsahem 25 mg HHC. Jakmile ochutnáte tuto sladkou a osvěžující chuť, ocitnete se okamžitě v prostředí tradičních odrůd zelených jablek Granny Smith a Golden Delicious. Přijde vám, jako byste právě sklízeli ovoce rovnou ze stromů! V každém balení se nachází 10 kousků želé, celkem obsahujících 250 mg HHC. Tyto lahodné pochoutky jsou vyrobeny v České republice.

THC není obsaženo v tomto výrobku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC jelly Green Apple

Oslovte své chuťové pohárky s naším výjimečným HHC želé s příchutí zeleného jablka. Neuchylujeme se k použití chemických či syntetických látek ani dochucovadel, abychom dosáhli dokonalé jablečné chuti. Místo toho jsme se zaměřili na vysoký obsah přírodních ovocných složek, který dodává našim želé nezaměnitelnou chuť. Toto je pouze jedno z mnoha zvláštností, které vystihují naše prvotřídní výrobky a odlišují je od konkurence.

Pokud vás HHC želé s příchutí zeleného jablka neoslovuje, zkuste si vychutnat jiný z našich lahodných HHC produktů. Nabízíme širokou škálu dalších variant, které potěší vaše smysly.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg