MouthFresh - Orange

Novinka Tip
188 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

MouthFresh s obsahem CBG je skvělou volbou pro udržení svěžího dechu, bez ohledu na to, jestli jste kuřák či jen toužíte po čistém dechu. Účinně neutralizuje nepříjemné zápachy po cigaretách nebo po pikantním jídle. Jeho pomerančová chuť a konopný extrakt s CBG pak dodávají osvěžující pocit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MouthFresh je odpovědí na vaše dechové potíže

MouthFresh, obsahující kanabinoidy CBG a THC, je účinným osvěžovačem dechu, navrženým zejména pro kuřáky, ale také pro ty, kdo si přejí udržet svůj dech svěží. Bez ohledu na to, zda bojujete s vůní klasických cigaret nebo požíváte pikantní jídla, MouthFresh vám s tím snadno pomůže.

Jeho jemná, ale výrazná chuť zralých pomerančů potěší vaše chuťové pohárky, zatímco speciálně vyvinutá formule účinně bojuje proti špatnému dechu, což vám zanechává ústa svěží. Konopný extrakt CBG působí proti zánětům, zatímco kvalitní fullspektrální destilát CBG s obsahem 40 mg THC zajišťuje optimální synergický efekt.

Získejte okamžitě svěží dech!

Pro použití stačí jednoduše protřepat a poté si vypláchnout ústní dutinu požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit, kolik produktu použijete podle aktuální potřeby.

Je ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle zlepšit svůj dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže můžete mít vždy jistotu svěžího dechu po ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg