Kratom prášek

Pokud chcete prozkoumat svět kratomu, Michato nabízí širokou škálu možností. Máme zde rozsáhlou kategorii plnou prémiových a renomovaných druhů kratomu přímo z Indonésie. Jelikož nám velice záleží na kvalitě a především spokojenosti našich zákazníků, zaručujeme vám, že vás náš kratom zcela pohltí.  6 položek celkem

Cena

8990
18990
Michato kratom prášek
Tip
od 150 Kč–51 %
od 89 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k energii, euforii a celkové stimulaci těla a ducha. 

WHITE/10
Michato kratom prášek
Tip
od 150 Kč–51 %
od 89 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k relaxaci, zmírnění bolesti, zlepšení nálady a jako pomocníka při spánku.

RED/10
Michato kratom prášek
Novinka
od 150 Kč–51 %
od 89 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k posílení kognitivních funkcí, soustředění se na práci, léčení nespavosti a hlavně pro své dlouhodobé trvání.  ...

ENTIKONG/10
Michato kratom prášek
Tip
od 150 Kč–51 %
od 89 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k posílení energie, soustředění, úlevy od bolesti a intenzivnímu trvání.

GREEN/10
Michato kratom prášek
od 150 Kč–51 %
od 89 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k posílení energie, kognitivních funkcí, získání odhodlání, napumpování a dokonce i lásky.

GOLD/10G
Michato kratom prášek
od 150 Kč–51 %
od 89 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k nalezení rovnováhy mezi relaxací a sedací. Sloužil jako posilovač nálady a zároveň jako úleva od bolesti.  

YELLOW/10

Co je to kratom? 

Možná jste už slyšeli o tomto zázračném stromu, který se stává stále populárnější. Kratom pochází z jihovýchodní Asie a tradičně se používá již po staletí. Obvykle se prodává jako kratom prášek, kratom kapsle nebo kratom tablety. Na Michato najdete hned několik oblíbených druhů kratomu

Druhy kratomu 

Všechny tyto druhy jsou pěstovány v úrodné půdě Bornea a jsou zpracovávány s maximální péčí, aby se zaručila nejvyšší kvalita produktu. V této kategorii najdete téměř každý druh odrůdy kratomu, kterou si dokážete představit - každá nabízí své vlastní jedinečné vlastnosti a charakteristiky, které můžete prozkoumat. S takovým množstvím možností k dispozici, proč se neponořit rovnou do této neuvěřitelné říše kratomu? 

Kratom prodej 

Zaujaly vás naše kratomové produkty? Máte-li dotazy ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro vás 24/7.

Nenašli jste v této kategorii to, co jste hledali? Nevadí! Máme i jiné skvělé produkty, tak ať vám neuniknou. Objevte sílu přírody u HHC či CBD.