Kratom tablety

Magické kratomové tablety, pro pravé sběratele kratomu, kteří očekávají maximální kvalitu kratomu. Za pomoci té nejmodernější technologie lisujeme kratom do menší podoby pro jeho vyšší kompatibilitu. Vyzkoušejte například oblíbený bílý kratom Maeng-da v tabletách.

6 položek celkem

Cena

269289
1269289
Bílý Kratom White Maeng-da tablety
od 499 Kč–55 %
od 269 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k energii, euforii a celkové stimulaci těla a ducha.     

WHITETABLETY/25
Červený Kratom Red Maeng-da tablety
od 499 Kč–55 %
od 269 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k relaxaci, zmírnění bolesti, zlepšení nálady a jako pomocníka při spánku.    

REDTABLETY/25
Zelený Kratom Green Entikong tablety
od 499 Kč–55 %
od 269 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k posílení kognitivních funkcí, soustředění se na práci, léčení nespavosti a hlavně pro své dlouhodobé trvání.

GREENENTIKAPSLE/25
Zelený Kratom Green Maeng-da tablety
Tip
od 499 Kč–55 %
od 289 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k posílení energie, soustředění, úlevy od bolesti a intenzivnímu trvání.

GREENTABLETY/25
Zlatý Kratom Gold Borneo tablety
od 499 Kč–55 %
od 289 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k posílení energie, kognitivních funkcí, získání odhodlání, napumpování a dokonce i lásky.  

GOLDTABLETY/25
Žlutý Kratom Yellow Borneo tablety
od 499 Kč–55 %
od 289 Kč

Staří domorodci ho v minulosti používali jako prostředek k nalezení rovnováhy mezi relaxací a sedací. Sloužil jako posilovač nálady a zároveň jako úleva od bolesti.  

YELLOWKAPSLE/25

Co přesně je kratom?

Kratom, latinsky mitragyna speciosa, je tropický stálezelený strom příbuzný kávovníkové rodině a vyskytující hlavně v Thajsku, Indonésii, Malajsii, Myanmaru a Papuy-Nové Guineji. Listy kratomu mají bohaté využítí. Kratom poslední dobou získává stále větší popularitu v České republice jako bylinný doplněk.

Objevte lisovaný kratom

Kratom je v České republice využíván v mnoho podobách. Kratom je prodáván ke sběratelským účelům. Moderní formou jsou nyní kratom tablety, které obsahují 1,1 g kratomu cca. Kratom je díky moderní technologii stlačen vysokým tlakem do malé tablety, což umožňuje snazší manipulaci a je výbornou volbou například při cestování. Tablety jsou také velmi příjemné na dotek.

Tablety obsahují čistý kvalitní kratom a jsou nyní dostupné v mnoha variantách. Na našem e-shopu nejvíce oblíbené jsou druhy: Red Maeng-Da tablety a Green Maeng-Da tabletyKratom ve formě tablet je tímto chráněn před vnějšími vlivy a mimo jiné usnadňuje přehled o jeho množství.

Perfektní kratomové tablety na Michato.cz

Všechny naše kratomové tablety pocházejí z listů kratomu té nejlepší kvality, sklizené na nejvyšší úrovni zralosti. Kratom pochází z jihovýchodní Asie, kde dbáme na výběr těch správných druhů kratomu. Náš kratom je laboratorně testován, aby bylo zajištěno, že splňuje naše přísné standardy kvality a konzistence. Kratom tablety si můžete vybrat hned z několika druhů kratomu. Patří mezi ně například Bílý Kratom White Maeng-da, Zelený Kratom Green Entikong, Zlatý Kratom Gold Borneo a mnoho dalších. Jakožto společnost Michato si uvědomujeme svou jedinečnou odpovědnost vůči našim zákazníkům a odvětví kratomu jako celku, a proto nabízíme produkty, za kterými si 100 % stojíme a zaručujeme hlavně vaši spokojenost! Máte zájem o kratom tablety, případně máte jakýkoliv dotaz ohledně kratomu? Napište nám.

8