MouthFresh - Raspberry

Novinka Tip
188 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

MouthFresh s přídavkem CBG zajistí svěží dech, což je skvělé jak pro kuřáky, tak pro ty, kdo si zakládají na čistotě svého dechu. Účinně odstraňuje nepříjemné zápachy po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho malinová chuť a konopný extrakt CBG dodávají osvěžení, zatímco fullspektrální destilát s THC zajistí optimální synergický efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MouthFresh je řešením pro váš dech

MouthFresh, s přídavkem kanabinoidů CBG a THC, je osvěžovačem dechu navrženým především pro kuřáky, ale i pro ty, kdo chtějí mít svěží dech. Ať už potřebujete rychlé osvěžení po cigaretě nebo po aromatickém jídle, MouthFresh vám pomůže.

Jeho jemná, ale intenzivní chuť zralých malin potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciální složení účinně bojuje proti nepříjemnému dechu a zanechává ústa svěží. Konopný extrakt CBG se stará o možné záněty a pro dosažení maximálního účinku jsou použity kvalitní fullspektrální destiláty CBG s různými kanabinoidy, včetně 40 mg THC.

Získejte svěží dech snadno!

K použití jednoduše protřepete a poté si vypláchnete ústa požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit dávkování podle aktuální potřeby.

Ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle osvěžit dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže budete mít vždy jistotu svěžího dechu po ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg