10-OH-HHC joint Tangerine Bloom 10%

Novinka Tip
Značka: Kratomit
194 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Objevte svěží svět s našimi novými konopnými jointy z odrůdy Tangerine Bloom, které obsahují 10% 10-OH-HHC. Tato odrůda je vyhlášená svou intenzivní citrusovou vůní, evokující chuť čerstvě oloupaných mandarinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopné jointy Tangerine Bloom 10-OH-HHC 10% 

Hledáte alternativu ke květům HHC-P? Naše konopné jointy Tangerine Bloom jsou tím pravým řešením. Tyto jointy nabízejí silnou citrusovou vůni, která přináší osvěžující a energizující zážitek.

Jointy Tangerine Bloom jsou pečlivě vyrobeny z vybraných květů této odrůdy, které obsahují 10-OH-HHC (10-hydroxyhexahydrocannabinol) a minimální množství THC, což zajišťuje jejich legálnost a dostupnost na trhu. Název Tangerine Bloom odkazuje na jejich charakteristickou vůni připomínající čerstvé mandarinky.

Vlastnosti Jointů Tangerine Bloom:

  • Vzhled: Jointy jsou ručně baleny z hustých květů bohatých na pryskyřici, s jasně oranžovými chloupky a třpytivými trichomy.
  • Aroma: Silná citrusová vůně s tóny mandarinek a dalšího citrusového ovoce, která přináší svěží a povzbuzující zážitek.
  • Účinky: Vysoký obsah 10-OH-HHC poskytuje hlubokou relaxaci a uklidnění. Jsou ideální pro úlevu od stresu, úzkosti nebo bolesti, aniž by ovlivnily vaši psychiku. Navíc podporují kreativitu a soustředění.
  • Obsah 10-OH-HHC: Jointy Tangerine Bloom obsahují přibližně 10% 10-OH-HHC, což se může lišit v závislosti na metodě pěstování a zpracování. Dále obsahují 10% H4CBD, které napomáhá dosažení optimální rovnováhy účinků.

Jedinečný zážitek pro smysly

Kombinace unikátních vlastností činí z jointů Tangerine Bloom nejen skvělý zdroj přírodní úlevy, ale také osvěžující zážitek pro všechny smysly.

Porovnání HHC a 10-OH-HHC

HHC a 10-OH-HHC mají velmi podobnou chemickou strukturu, ale nejsou totožné. Jejich účinky jsou obdobné, přičemž mnoho uživatelů považuje 10-OH-HHC za vynikající alternativu k HHC. Hexahydrokanabinol je známý pro své psychoaktivní účinky, které navozují pocit euforie a spokojenosti. 10-OH-HHC nabízí podobné účinky, avšak je zapotřebí dalšího výzkumu pro lepší pochopení jeho potenciálu a bezpečnosti.

Vyzkoušejte naše nové konopné jointy Tangerine Bloom a objevte výjimečné výhody, které 10-OH-HHC přináší.