MouthFresh - Strawberry

Novinka Tip
188 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

MouthFresh s přídavkem CBG je osvěžovačem dechu, který ocení jak kuřáci, tak i ti, kdo dbají na čerstvý dech. Účinně eliminuje zápach po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho jahodová chuť a konopný extrakt CBG dodávají svěžest, zatímco fullspektrální destilát s THC zajišťuje maximální synergický efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MouthFresh má pro vás odpověď!

MouthFresh s obsahem kanabinoidů CBG a THC je osvěžovačem dechu určeným především pro kuřáky, ale také pro ty, kdo chtějí mít svěží dech. Bez ohledu na to, jestli potřebujete neutralizovat zápach po cigaretě nebo po aromatickém jídle, MouthFresh vám pomůže s lehkostí.

Jeho jemná, avšak intenzivní chuť zralých jahod potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciálně navržené složení efektivně bojuje proti nepříjemnému dechu a ponechává ústa svěží. Konopný extrakt CBG chrání před možnými záněty a pro dosažení maximální účinnosti jsou použity kvalitní fullspektrální destiláty CBG s obsahem různých kanabinoidů, včetně 40 mg THC, pro optimální synergický efekt.

Získejte svěží dech snadno!

Pro použití jednoduše protřepete a poté si vypláchnete ústa požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit množství produktu podle aktuální potřeby osvěžení dechu.

Ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle osvěžit dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže vždy budete mít svěží dech po ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg