Vaporizer Serpent maze 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
628 Kč
Momentálně nedostupné

Vapovací pero Serpent Maze spojuje nálož s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti v USA. Tento výjimečný produkt nabízí bohatou ovocnou vůni s výraznými tóny jahod, vytvářející ideální atmosféru pro relaxaci a pohodu.

Důrazně zdůrazňujeme, že Serpent Maze je zcela bez obsahu THC, což zajišťuje bezstarostné užívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Serpent maze: Kalifornské slunce

Serpent Maze HHC vape příchuť obsahuje 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti. Tato jedinečná příchuť byla vytvořena s cílem přinést vám příjemné pocity, doprovázené fyzickým relaxačním efektem. Jedná se o vapovací pero vysoce kvalitní, určené pro vaši každodenní pohodu a odpočinek.

Bez THC!

Někteří uživatelé přirovnávají HHC k THC. HHC je však 100% legální a můžete si ho bez obav užívat, ať už kvůli jeho blahodárným nebo jiným skvělým vlastnostem. Naše výjimečné vapovací pero je zde pro vás!

Zcela bezpečná výroba

Při výrobě využíváme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. Zaručujeme, že naše produkty jsou bez plně syntetických a chemických přísad, které by mohly narušit váš zdravotní stav. Proces hydrogenace, standardizovaný v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, nám umožňuje poskytnout vynikající HHC extrakt. A nezapomeňte si přikoupit také náhradní HHC cartridge pro neustálý komfort!

I WANT HHC-P-29

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg