Vaporizer Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
222 Kč
Momentálně nedostupné

HHC vapovací pero s příchutí Gelato přináší nálož s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti. Přenese vás do osvěžující krémové vůně, kterou oživují jemné tóny čerstvých citrusů a citrusové kůry. Skvělé pro zvýšení nálady a redukci stresu.

Bez obsahu THC!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Letní zážitek

Příchuť Gelato ve vape s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti. Vytvořeno s cílem přinést příjemné pocity a mentální osvěžení spojené s fyzickým uvolněním. Exkluzivní vapovací zařízení, navržené pro každodenní pohodu a relaxaci.

Bez obsahu THC!

Tato unikátní chuť obsahuje kanabinoid HHC, který někteří uživatelé srovnávají s THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si ho bez obav užívat, ať už pro jeho blahodárné či jiné vlastnosti. Krémová chuť s jemnými náznaky citrusového aroma pro ještě radostnější den. Skvělá volba pro zmírnění akutních bolestí nebo eliminaci stresu. Hexahydrokanabinol rovněž osvědčuje svou účinnost jako pomocník při žaludečních nevolnostech. Naše vynikající vapovací zařízení je tu, abyste si ho užili.

Při výrobě využíváme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S pevným přesvědčením odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy se držíme přírodního základu. Hydrogenace je osvědčený proces v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což zajišťuje kvalitu našeho HHC extraktu.

29

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg