THCP-O Vape pen Mango 1ml

Novinka
550,40 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Představujeme vám THCP-O Vape pero Mango v objemu 1 ml, které zvýší váš vapingový zážitek a přinese vám neopakovatelnou relaxaci. Tato cartridge je pečlivě vytvořena a obsahuje harmonickou směs s 85 % H4CBD, 10 % THC-PO a 5 % terpenů. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám THCP-O vape pero Mango

Pohodlí na dosah: Tato 1ml cartridge je navržena pro snadné použití, což ji činí ideální jak pro relaxaci doma, tak pro užitek na cestách. Bez ohledu na to, zda jste doma nebo objevujete svět, je tu pro vás.

Nepřekonatelné aroma: Připravte se na omamné aroma manga, které omotá vaše smysly exotickými tóny a zajistí autentický zážitek z vapování.

Klid a relaxace: Užijte si uklidňující směs přírodních ingrediencí v THCP-O, která vám přinese stav klidu a zbaví vás stresu a napětí s každým nádechem.

Dokonalá harmonie: Zažijte harmonickou rovnováhu této cartridge, která vás jemně navádí k klidné rovnováze, podporuje kreativitu a zvyšuje koncentraci.

Ponořte se do magie THCP-O Mango 1 ml a vydejte se na jedinečnou cestu relaxace, která nemá obdoby.

THCP-O vape pero Mango je ideální volbou pro:

  • Milovníci autentických konopných vůní
  • Ti, kteří hledají relaxační zážitek
  • Lidé, kteří chtějí najít harmonii ve svém každodenním životě

Ingredience:

  • 85 % H4CBD
  • 10 % THCP-O
  • 5 % terpenů

Toto je kazeta CCELL.

Důležité: Před použitím si přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: THCP-O
Hmotnost: 0.1 kg