THC-P Cookies s čoko kousky, 50 mg THC-P

Novinka Tip
448 Kč
Momentálně nedostupné

Americké sušenky s 50 mg THC-P a čokoládovými kousky pro okamžiky plné radosti a zábavy. Tyto lahodné pochoutky obsahují prvotřídní THC-P z pečlivě sledované výroby, který dodává energii, uklidňuje nervy a přináší relaxační až euforický zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uchvátí vaše srdce!

Tyto sušenky ze Spojených států s prvotřídním extraktem THC-P dle původního receptu jsou prostě neodolatelné. Nabízí lehké křupnutí s vláčnou texturou, plnou a hutnou chutí, doplněné kousky nerozpékavé čokolády. Na evropském trhu není nic podobného k dostání.

Unikátní pochoutka pro smutné a unavené dny

Tyto slavné sušenky s 50 mg THC-P jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, přinášejí příjemné chvíle uvolnění a zklidnění nervů. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný radosti a zábavy.

Je čokoláda skutečně jen sladkým potěšením?

Čokoláda, zejména s vysokým obsahem kakaa, může mít několik pozitivních účinků na lidský organismus. Obsahuje antioxidanty, jako jsou flavonoidy, které pomáhají bojovat proti volným radikálům v těle, což může snížit riziko některých druhů rakoviny a podporovat celkové zdraví srdce. Zároveň snižuje krevní tlak a zlepšuje průtok krve do mozku, což přispívá k nižšímu riziku srdečních onemocnění.

I WANT HHC-P-40

 

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg