THC-B Vape pen Chocolate Waffle 1 ml

Novinka Tip
588 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Vaporizér s příchutí Chocolate Waffle je jako fascinující cesta do světa smyslů, kde se spojují sladké tóny čokolády a jemné máslové nuance s naším vysoce kvalitním THC-B extraktem. Jeho jedinečné aroma přináší osvěžující zážitek, který nejen zlepšuje náladu, ale také odstraňuje stres, povzbuzuje kreativitu a probouzí chuťové buňky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžte svůj zážitek: Vaporizér s aromatem Chocolate Waffle

Zažijte intenzivní senzorický zážitek s naším vaporizérem s vůní Chocolate Waffle. Každý tah vás unese do světa sladké čokolády a jemné máslové chuti, které se dokonale snoubí s naším prvotřídním THC-B extraktem. Jedinečná příchuť Chocolate Waffle nejen zvedne vaši náladu, ale také vám poskytne úlevu od stresu, povzbudí vaši kreativitu a podnítí chuť k jídlu.

Užijte si tento nezapomenutelný zážitek a objevte novou úroveň relaxace a pohody, kterou jsme pro vás připravili. S naším důkladně registrovaným produktem v rámci EU-CEG můžete mít plnou důvěru v jeho kvalitu a bezpečnost. Ponořte se do světa luxusních senzorických zážitků s naším vaporizérem s vůní Chocolate Waffle.

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg