THC-B cartridge Chocolate Waffle 1 ml

Novinka Tip
378 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Přinášíme vám intenzivní senzorický zážitek s naší náhradní cartridge s příchutí Chocolate Waffle. Tato dokonalá kombinace sladkého čokoládového aroma a máslové vůně, obohacená 1 ml prvotřídního THC-B extraktu, otevírá brány k novým smyslovým zážitkům.

S naším pečlivě registrovaným produktem v rámci EU-CEG si můžete být jisti, že kvalita a bezpečnost jsou naší prioritou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní cartridge s aromatem Chocolate Waffle

Představujeme vám nový senzorický zážitek s naší náhradní cartridge s příchutí Chocolate Waffle. Každý tah je plný sladkého čokoládového aroma a bohaté máslové chuti, doplněný 1 ml prvotřídního THC-B extraktu.

Jedinečná vůně Chocolate Waffle není pouze o lahodných chuťových zážitcích, ale také o povzbuzení nálady, uvolnění od stresu a podpoře kreativity. Ponořte se do této jedinečné atmosféry a objevte novou úroveň klidu a pohody.

S naším precizně registrovaným produktem v rámci EU-CEG si můžete být jisti, že kvalita a bezpečnost jsou naší prioritou. Užijte si novou dimenzi relaxace a pohody s naší náhradní cartridge s příchutí Chocolate Waffle.

I WANT HHC-P-33

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg