HHC Shot Zelené jablko

Novinka Tip
88 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Buďte připraveni na bouřlivý nával energie s tímto lahodným jablečným HHC zážitkem. Každý Shake-Shot-Party nese v sobě impozantních 30 mg HHC, což je výsledek dokonalého spojení kanabinoidů s lahodným sirupem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC shot: Jablečná dávka energie

Dovolte nám představit vám nevšední způsob, jak načerpat energii. Náš výrobek s názvem "Jablečný shot". Tento lahodný nápoj je plný pozitivního účinku hexahydrokanabinolu, známého jako HHC, a přitažlivé jablečné chuti. V každém jednorázovém lahvičkovém shotu najdete 30 mg HHC, což je spojení kanabinoidů s jemným sirupem, což udělá radost všem příznivcům HHC.

Náš produkt, Jablečný shot, vám umožňuje získat nový přísun energie a pozitivního rozpoložení, aniž byste museli sáhnout po jakémkoliv produktu s obsahem THC. Tato lahůdka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají alternativní cestu k relaxaci a uvolnění bez jakýchkoliv psychoaktivních účinků.

Každý doušek Jablečného shotu vás rychle zavede do jablečného ráje, kde se sladká chuť spojí s příjemným pocitem uvolnění. Naše unikátní složení vám přinese nádech jablečné svěžesti a radosti.

Tento nevšední jablečný produkt s HHC je výsledkem naší vášnivé práce pro všechny milovníky HHC. Připravte se na úžasný zážitek, který vám tato dávka přinese!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg