Ground and Pound THCP disPOD 1ml

Novinka Tip
800 Kč –39 %
Ground and Pound THCP disPOD 1ml
800 Kč –39 % 488 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Fascinující jednorázový disPOD, který spojuje THC-P a lahodnou příchuť Ground and Pound, láká svým 1 ml obsahem tekutiny obsahujícím prvotřídní THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato exkluzivní kombinace THCP a CBG vytváří synergické účinky obou kanabinoidů. THC-P může poskytnout až několikanásobně větší sílu než běžné THC.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

 

Elegantní, a tak nenápadný!

Elegantní styl a nenápadný design se spojily v jednom: THCP disPOD 1 ml s okouzlující příchutí Ground and Pound. Naše kolekce THC-P disPOD představuje vrchol nabídky produktů s obsahem THC-P, nabízející kompaktní jednorázový vaporizér navržený s ohledem na nenápadnost a jednoduchost použití. Kvalitní THC-P destilát, vytvořený v srdci Evropy, slibuje silný a dlouhotrvající účinek.

Inovativní design, který nezklame

Pro ty, kteří teprve objevují svět THC-P, doporučujeme postupovat s opatrností. THC-P je známé zpožděním nástupu účinku, který plně vyvrcholí až po 1-2 hodinách. Buďte připraveni na jeho intenzivní účinek, abyste nebyli překvapeni jeho hloubkou a trváním.

Oživte své smysly jemnými zemitými tóny, doplněnými nádechem sladkého dřeva a pikantního pepře v příchuti Ground and Pound. Tento produkt není jen o vaporizaci; je to cesta k oživení mysli, uklidnění stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa bohatých chutí s naším exkluzivním THC-P disPOD!

I WANT HHC-P-37

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg