disPOD Stronger Jet Fuel 1ml HHC-P

Novinka Tip
788 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Unikátní disPOD Stronger s výraznou Jet Fuel příchutí obsahuje 1 ml výjimečného HHC-P. Tento inovativní kanabinoid HHC-P nabízí až 30krát větší sílu, což zajišťuje výrazné a dlouhotrvající účinky. Vyniká svou intenzivní a pronikavou chutí spojující ostré tóny pepře s jemným nádechem dieselu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní HHCP

Série disPOD Stronger HHCP představuje vrchol naší nabídky produktů HHC-P. Tento kompaktní jednorázový vaporizér HHCP byl navržen s cílem poskytnout jednoduchý a osvědčený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHCP zajišťuje hluboký a trvalý účinek. Pokud se s tímto produktem setkáváte poprvé, doporučujeme postupovat opatrně. HHCP totiž může mít zpožděný nástup účinků a plně se projevit až po 1-2 hodinách, je proto důležité být připraven na jeho intenzitu.

Výjimečný prožitek

Odrůda Jet Fuel vás okouzlí svou výraznou a pikantní chutí, kterou doprovázejí sladké podtóny. Je ideální pro ty, kteří hledají silný a povzbuzující zážitek. Kvalitní vaporizační pero bylo navrženo tak, aby maximalizovalo vaše pocity při každém potažení. V náplni najdete 1 ml směsi HHCP, HHC a terpenů v poměrech 15% HHC-P, 80% HHC a 5% terpenů. Nechte se unést intenzivní a nezapomenutelnou chutí, kterou budete chtít zažít znovu a znovu.

Tato oblíbená odrůda vás povznese, dodá energii a zvýší vaši koncentraci. Ponořte se do světa výrazných a jedinečných chutí s naším sortimentem HHC-P Stronger!

Návrh bez názvu-19