disPOD Amnesia Haze 500 mg HHC

600 Kč –35 %
Snímek obrazovky 2023 05 11 v 16.32.41
600 Kč –35 % 388 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Naše skvělá nabídka disPODů obsahuje příchuť Amnesia Haze s dávkou 500 mg HHC, která vám přinese pocit štěstí. Tento produkt neobsahuje THC a má příjemnou chuť sladkých citrusů, takže si jej vychutnáte o to více! Amnesia Haze může pozitivně ovlivnit náladu, snížit stres a stimulovat chuť k jídlu, tak proč disPOD nevyzkoušet ihned? 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alien DisPOD 

Tento kouzelný jednorázový disPOD má příchuť Amnesia Haze a celkem obsahuje 500 mg HHC a může vám zlepšit náladu, pokud zrovna nemáte váš den! Tento produkt neobsahuje žádné THC a má lahodnou chuť tropických citrusů. DisPOD Amnesia Haze může pomoci zlepšit vaši náladu, snížit i stres a podpořit také vaši chuť k jídlu. 

Co je to disPOD? 

DisPOD neboli vaporizační zařízení, je vybaveno jednorázovými náplněmi a obsahuje HHC a také přírodní terpeny. 

Proč vyzkoušet DisPOD? 

  • Nabízíme vaporizér s obsahem 500 mg HHC extraktu získaného hydrogenací CBD. Tento přírodní a bezpečný disPOD je vyroben s vysokou kvalitou a obsahuje větší poměr isomerů hexadyrokanabinolu než většina HHC extraktů, které jsou na trhu ke koupi.
  • Kromě toho obsahuje směs terpenů, jako jsou Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene a Linalool, které pomáhají zlepšit náladu, snížit stres a stimulovat chuť k jídlu.
  • Náplň neobsahuje žádné ředící roztoky. Jeho baterie lze snadno nabíjet pomocí Micro-USB

Je nutné mít na paměti, že se musí dodržovat zákony o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a výrobky ukládat mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg