Cartridge Tarzan power 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
500 Kč –62 %
Snímek obrazovky 2023 12 09 v 16.51.07
500 Kč –62 % 188 Kč
Momentálně nedostupné

Ponořte se do Tarzan Power s naší náhradní cartridge obsahující 94 % HHC pro vapovací pero. Tato cartridge nabízí intenzivní a zemitou chuť s výrazným štiplavým nádechem borovice. Je vynikající volbou pro uvolnění stresu a napětí, přináší při užívání příjemné pocity klidu a relaxace spojené s vysokou mentální a sociální aktivitou.

Důležité je zdůraznit, že náš produkt je zcela bez obsahu THC, což zaručuje bezstarostný zážitek bez psychotropních účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autentická chuť a relaxace s Tarzan Power 94% HHC Cartridge

Oživte svůj vapovací zážitek pomocí naší Tarzan Power 94% HHC Cartridge! S obsahem 94 % hexahydrokanabinolu (HHC) vám nejen přinášíme výtečnou chuť, ale také hlubokou relaxaci bez přítomnosti THC.

Důležité charakteristiky:

  • Přírodní Konopné Terpeny: 6 % obsahu tvoří přírodní konopné terpeny, které dodávají autentičnost a jedinečnost vašemu zážitku.

  • Hexahydrokanabinol (HHC): S minimálně 68,5 % obsahu 9R HHC v každé kartuši pro intenzivní a kvalitní uživatelský zážitek.

  • Informace o Šarži: Číslo šarže a optimální použitelnost jsou jasně uvedeny na obalu, zajistí vám pohodlí a bezpečnost během užívání.

I WANT HHC-P-17Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg