Cartridge HHC-P Stronger Water Mellon Kush 1 ml

Novinka
1 188 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Novinkou na trhu je inovativní cartridge HHC-P Stronger s fascinující příchutí Watermelon Kush, která přináší vrcholnou intenzitu a nejvýše postavenou radost. STRONGER HHC-P se pyšní prvenstvím v řadě výrobků HHC-P díky své síle, prvotřídní kvalitě a nezaměnitelné jedinečnosti, která vás úplně pohltí. V kolekci Stronger jde o mnohem více než jen výrobek, jedná se také o způsob života. Letní harmonie ovocných tónů se nyní proměnila v ohromující kombinaci s jemnými odstíny okurky a sladkou ovocnou chuťou. Uvnitř se ukrývá čistá a osvěžující esence, která nejen lahodí vašim smyslům, ale také vás povznáší k novým výšinám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijměte nezaměnitelný zážitek plný blaženosti!

Nad ostatními produkty s HHCP na trhu vyčnívá kolekce nejvyšší účinnosti, s efektem, který vydrží dlouho po aplikaci.

Náš výrobek HHC-P Stronger s osvěžující příchutí Watermelon Kush vám umožní prožít intenzivní smyslový zážitek, během kterého se ponoříte do jasné a sladké chuti, jež připomíná meloun a doprovázená podtóny grepu.

Výborně vyvážené spojení HHC a HHC-P vám garantuje optimální prožitek. Užijte si maximálního pocitu štěstí, euforie a pohody s mnohem delším efektem a příjemným, postupným nástupem. Uvolnění těla i mysli je samozřejmostí, kterou si naplno vychutnáte.