Vaporizer Tarzan power 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
228 Kč
Momentálně nedostupné

Vapovací Pero Tarzan Power s obsahem 94 % HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Kalifornie. Ohromí vás svou výraznou zemitou chutí, doplněnou jemným štiplavým nádechem borovice. Skvělé pro uvolnění stresu a napětí, nabízí příjemné pocity klidu a relaxace.

Bez obsahu THC!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vape zážitek: Tarzan Power

HHC vape příchuť Tarzan Power je ideální pro relaxaci a podporu společenské aktivity. Toto kvalitní vapovací pero bylo vytvořeno s ohledem na každodenní pohodu a odpočinek. Přitáhne vás svou výraznou zemitou chutí, kterou doplňuje jemný štiplavý nádech borovice. Skvělé pro uvolnění stresu a napětí, podporuje příjemné pocity klidu a relaxace.

Bez obsahu THC

Hexahydrokanabinol (HHC) je také účinným pomocníkem při nevolnostech. Liquid v náplni obsahuje kanabinoid HHC, který někteří uživatelé přirovnávají k THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si ho v klidu užívat, jak chcete, ať už kvůli jeho blahodárným či jiným vlastnostem. Naše výjimečné vapovací pero je tu pro vás.

Kvalitní výroba

Při výrobě využíváme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S důvěrou věříme v přírodní základ našich produktů a odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit zdraví. Proces hydrogenace je standardizovaný "foodgrade" výrobní postup, využívaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme poskytnout vynikající HHC extrakt.

I WANT HHC-P-2

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg