Vaporizer Sky heaven 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
628 Kč
Momentálně nedostupné

Vapovací přístroj s ikonickou příchutí Sky Heaven (6% terpenů) a obsahem 94% HHC. Kvalitní hexahydrokanabinol prožíváte v intenzivní zemité chuti s jemnými, sladkými tóny citrusů. Skvělý prostředek pro zlepšení nálady, uvolnění od stresu a posílení chuťových smyslů.

Žádný obsah THC!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC pero, které vás uchvátí!

HHC Vape příchutě Sky Heaven s obsahem 94% HHC a 6% terpenů z legendární odrůdy. Skvělá volba pro zlepšení nálady a snížení stresu. Toto kvalitní vapovací pero bylo navrženo s ohledem na vaši každodenní pohodu a odpočinek.

Bez obsahu THC!

Uvnitř náplně najdete kanabinoid HHC - hexahydrokanabinol. Mnozí uživatelé ho přirovnávají k THC. Oproti THC je však HHC 100% legální a můžete si ho užívat bez obav díky jeho blahodárným a povzbudivým vlastnostem. Naše vynikající vapovací pero je tu pro vás.

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S pevným přesvědčením odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy se držíme přírodního základu. Hydrogenace je osvědčený proces v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což zajišťuje kvalitu našeho HHC extraktu.

I WANT HHC-P-30

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg