Vaporizer Banana Runtz 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
788 Kč
Momentálně nedostupné

Vaporizační zařízení s esencí Banana Runtz HHC, která obsahuje vysokých 94 % HHC a navíc je obohacena o 6 % přírodních konopných terpenů přímo z kalifornských farem. Jeho aromatičně výrazná vůně nese s sebou nádech zralých banánů a sladkého ovoce, které je zjemňováno jemnými zemitými tóny bylin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banánová Vape Bomba

Představte si neodolatelnou chuť a neuvěřitelnou sílu, které se spojily v jediném - Banánové Vape bomby! Toto jedinečné vaporizační pero je naplněno exkluzivní příchutí Banana Runtz HHC, která se může pochlubit ohromující koncentrací 94 % HHC, a k tomu ještě obsahuje 6 % originálních konopných terpenů přímo z kalifornských plantáží.

Tato lahodná směs ukrývá neodolatelnou chuť dozrálých banánů a sladkého ovoce, která se dokonale prolíná s jemnými zemitými tóny bylinek. To vše můžete prožít jediným potahem, což zaručuje možnou euforii a okamžitou uvolněnost s dosažením vrcholné koncentrace. Banánová Vape Bomba vám však neposkytuje jen neuvěřitelnou chuť a relaxaci. Stává se vaším spolehlivým průvodcem k lepší náladě, rychkému uvolnění od bolesti a naprostému osvobození od stresu. A to vše v elegantním a prvotřídním vaporizačním setu, který byl navržen s ohledem na váš každodenní pohodový odpočinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg