Moringa prášek, 100% BIO

189 Kč 989 Kč 269 Kč 589 Kč od 189 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Nové produkty
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Prášek z moringy (Moringa oleifera) je vyroben z mletých listů stromu moringa, oblíbené rostliny odolné vůči suchu, která se v ájurvédě používá již tisíce let. Moringa, označovaná také jako paličkový strom, protože produkuje dlouhé a zkroucené semenné lusky, má bohatou historii v Indii a po celém světě díky své pověsti zázračného stromu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášek z moringy (Moringa oleifera) je vyroben z mletých listů stromu moringa, oblíbené rostliny odolné vůči suchu, která se v ájurvédě používá již tisíce let. Moringa, označovaná také jako paličkový strom, protože produkuje dlouhé a zkroucené semenné lusky, má bohatou historii v Indii a po celém světě díky své pověsti zázračného stromu. Historicky byly různé části stromu moringy používány pro vše od stavebních materiálů, přes filtraci vody až po tradiční medicínu a každodenní použití jako zdroj živin. V klasických ajurvédských textech se moringa nazývá „sigru“, což znamená „pohybuje se jako šíp“, což naráží na schopnost byliny rychle pronikat do tkání těla a podněcovat tak hluboké čištění a obnovu.

Díky svému neuvěřitelnému nutričnímu obsahu je moringa často označována jako bylinná superpotravina a stala se oblíbeným doplňkem smoothies, koktejlů a posilovačů energie. Prášek lze snadno nasypat do jídla, aby dodal extra výživnou hodnotu. Kromě zdraví posilujících vitamínů a minerálů, o kterých je obecně známo, že se nacházejí v morinze, jako je vitamín C, vitamín A, vápník a železo, je listový prášek také běžně známý tím, že obsahuje mnoho esenciálních aminokyselin potřebných k vytvoření kompletní bílkoviny! 

  • Moringa je známá jako přírodní zdroj vitamínů a minerálů
  • Podporuje vyváženou hladinu energie a správný příjem živin
  • Podporuje celkovou pohodu a vitalitu


Doporučené použití:
1- 3 čajové lžičky s vodou/džusem, jednou nebo dvakrát denně.

 

Prášek z listů moringy (Moringa oleifera)

Tento produkt je organicky pěstován a zpracován v souladu s Národním ekologickým programem USDA (NOP).

Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Držte mimo dosah dětí.

Země původu: Indie