Moon Berry THCP disPOD 1ml

Novinka Tip
500 Kč –2 %
Moon Berry THCP disPOD 1ml
500 Kč –2 % 488 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Jedinečný vaporizační přístroj THC-P disPOD s lahodnou příchutí Moon Berry obsahuje 1 ml tekutiny s prvotřídním THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato neobvyklá kombinace THCP a CBG a oba kanabinoidy se vzájemně skvěle doplňují v jejich účincích. Moon Berry vyniká svými hlubokými tóny, které připomínají atmosféru noci, a ještě je doplněna jemným ovocným a sladkým nádechem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

 

Magická paleta chutí

THCP disPOD s příchutí Moon Berry o objemu 1 ml je korunou naší kolekce produktů obsahujících THC-P. Tento sofistikovaný jednorázový vaporizační přístroj vás zve k nenápadnému a bezproblémovému světu vapování. Kvalitní THC-P destilát, vytvořený v Evropské unii, zajišťuje silný a dlouhotrvající účinek.

Elegantní a účelný

Pro ty, kteří teprve ochutnávají svět THC-P, doporučujeme začít s opatrností. THC-P se vyznačuje zpožděním nástupu účinku, který se plně projevuje až po 1-2 hodinách. Je klíčové být připraven na jeho intenzivní působení, abyste nebyli překvapeni jeho silou a délkou trvání.

Tento produkt je skvělý pro oživení mysli, redukci stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa různorodých chutí s naším vaporizačním přístrojem THC-P disPOD. Tento výrobek je dokonalý pro ty, kdo hledají neopakovatelný zážitek z vapování s výrazným charakterem Moon Berry.

I WANT HHC-P-39

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg