HHCP-O Vape pen CATline Cola 1 ml

Novinka
399,20 Kč
Momentálně nedostupné

Ponořte se do nových zážitků s CATline Vape setem, který láká svou osvěžující vůní Cola. Zažijte intenzivní chuť sladké coly díky našemu vysoce kvalitnímu HHCP-O extraktu, ukrytému v 1 ml cartridge. Tato unikátní vůně ale také může zlepšit vaši náladu, snížit stres, podpořit vaši kreativitu a dokonce zvýšit chuť k jídlu.

A to není vše! Tento výrobek je plně certifikován podle EU-CEG.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do světa CATarzi, kde se otevírají dveře k neuvěřitelným zážitkům!

Představujeme zbrusu novou řadu vaporizérů s HHCPO! Vape set CATline s esencí Cola slibuje jedinečnou explozi smyslů, spojující sladkost coly s 1 ml našeho špičkového HHCPO extraktu.

Nezapomenutelná vůně Cola přináší nejen radost, ale také podporuje pozitivní náladu, uvolňuje stres, stimuluje kreativitu a rozhýbá chuťové buňky. Přijměte výzvu a objevte novou dimenzi relaxace a pohody.

Sladká radost Příchuť Cola získala uznání díky své unikátní kombinaci sladkosti, jemné kyselosti a kořeněných tónů, které nabízejí osvěžující a povzbuzující chuťový zážitek.

Extra dávka štěstí Ideální pro zlepšení nálady, snížení stresu a úzkostí a posílení chuťových pohárků. Přidejte si trochu radosti do svého dne!

Doplňkové parametry

Kategorie: HHCP-O
Hmotnost: 0.1 kg