HHC Shot Blue Mango

Novinka Tip
88 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Sladká bomba energie s dotekem manga a 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu) je další unikátní kombinací kanabinoidů a sladkého sirupu, kterou nabízíme všem milovníkům HHC. Stačí jednoduše zatřepat a vypít!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sladké mango ve spojení s HHC! 

Zde máte sladký náboj energie, který přináší 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a nádech dobrodružství v podobě manga. Jedná se o další mistrovské spojení kanabinoidů a sladkého sirupu, které jsme pro vás připravili. HHC shot je nejen praktický způsob, jak si užít HHC, ale také kompaktní a snadno přenosný, což znamená, že vám bude vždy po ruce, připravený dodat svou sladkou mangovou energii kdykoliv a kdekoliv.

Tento lahodný HHC shot vám poskytne nejen chutný zážitek, ale také unikátní možnost prozkoumávat svět HHC. Jeho obsah 30 mg HHC vás nabije energií a otevře nové obzory pro vaše dobrodružství.

Nechte se unést každým douškem této lahvičky HHC shotu, která skrývá nejen sladkou chuť, ale také možnost prozkoumávat svět HHC s lehkostí a elegancí. S nádechem manga v každém doušku vás tento sladký záblesk energie nadchne.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg