HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

Novinka
1 388 Kč
Momentálně nedostupné

Přichystejte se na jedinečný zážitek s vaporizérem HHC-P Stronger a fascinující příchutí Amnesia. Zde představujeme vrcholný a nejzajímavější efekt, který lze na trhu nalézt. Řada STRONGER HHC-P se řadí mezi absolutní špičku v produktech HHC-P díky své intenzitě, kvalitě a zcela unikátnímu kouzlu, které vás zaujme. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do nekonečného blaženého stavu s jedinečným Stronger

Mezi vrcholovými výrobky s HHCP, které přebíjejí trh, vyzařuje nejmarkantnější kolekce, zajišťující trvalý efekt po aplikaci.

HHC-P Stronger s osvěžujícím vonným profilem Amnesia vám otevírá dveře k intenzivnímu smyslovému zážitku, kde se mísí hluboká, zemitá chuť s jemnými náznaky sladkých citrusů. S významným podílem 15 % HHC-P a 80 % HHC přináší výjimečný terpenový profil Amnesia, který skvěle povzbuzuje pozitivní náladu, snižuje stres a podporuje chuť k jídlu. Otevřete se zcela nové úrovni odpočinku a pohody a vyzkoušejte tento fenomenální produkt.

Dokonale vyvážená kombinace HHC a HHC-P zaručuje optimální prožitek. Zažijte vrcholné pocity štěstí, euforie a pohody, s výrazně prodlouženým trváním účinku a příjemným, postupným nástupem. Vaše tělo i mysl se uvolní a zažijete naprostou relaxaci.

Nicméně Stronger reprezentuje mnohem víc než pouhý výrobek – je to styl života. Sladké aroma citronu a krémové esence se prolínají s jemnými tóny bylin a zemité povahy.