HHC-P Stronger Alien OG 1 ml

Novinka
1 388 Kč
Momentálně nedostupné

Vkročte do světa Stronger s vaporizérem HHC-P a dotykem Alien OG. Zde objevíte nejvýraznější a nejúžasnější účinek, který na trhu můžete nalézt. Kolekce STRONGER HHC-P zaujme svou špičkovou pozicí mezi produkty HHC-P díky své vitalitě, kvalitě a nezaměnitelné výjimečnosti. Stronger však nese v sobě více než pouhý výrobek – znamená to celý způsob života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykouzlete si nekonečnou euforii s kolekcí Stronger

Mezi nejvýraznějšími produkty s HHCP, které dominují na trhu, se vynořuje tato výjimečná řada, poskytující trvalý účinek.

HHC-P Stronger s esencí Alien OG vám otevře brány k naprosto unikátnímu smyslovému zážitku, kde se spojuje neodolatelná sladká vůně borovice, jemný šepot kushe a hluboký zemitý základ s doteky citronové kůry, významně díky obsahu 15 % HHC-P a 80 % HHC. Exkluzivní terpenový profil Alien OG znamená ideální partnerství pro povznesení nálady, redukci stresu a podporu chuti k jídlu. Dejte mu šanci a otevřete se úplně novému rozměru relaxace a pohody.

Genetika původem z kalifornského severu nese jemné ovocné aroma, lehké akcenty kushe a zemitý základ. Skvěle vyvážené spojení HHC a HHC-P nabízí nejvyšší možný zážitek. Zažijte vrcholné emoce štěstí, euforie a pohody, s výrazně prodlouženým účinkem a postupným, příjemným začátkem. Vaše tělo i mysl se uvolní a zaručí vám dokonalou relaxaci.