HHC-P joint Dumbledore

Novinka
1 350,40 Kč 11 919,20 Kč 158,40 Kč 454,40 Kč 710,40 Kč 2 399,20 Kč 78 400 Kč od 158,40 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
počet kusů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ponořte se do magického okamžiku s Dumbledore HHC-P Jointem, který kombinuje prvotřídní květ z Glass Hauz s účinností HHC-P. Každý tah z tohoto mistrovsky vyrobeného jointu je jako výlet do světa, kde se relaxace a potěšení stávají skutečností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otevřete dveře do kouzelného světa s Dumbledore HHC-P Jointem

Dumbledore HHC-P joint přináší nepopsatelný zážitek relaxace a potěšení. Tato unikátní kombinace konopného květu Glass Hauz a HHC-P vám otevírá cestu do zcela nového světa kouření. Každý tah z tohoto jointu je jako objevování kouzelné říše chutí a účinků.

Kvalita především

S maximální péčí a láskou k výběru nejkvalitnějšího květu Glass Hauz je každý Dumbledore HHC-P joint stvořen. Kombinace s HHC-P vytváří harmonický blend chutí a účinků, který poskytuje dokonalý zážitek pro všechny milovníky konopí. Každý tah je jako magická cesta do světa pohody a radosti.

Zážitek plný kouzla

Ponořte se do světa Dumbledore HHC-P jointu a prozkoumejte jeho kouzla. Každé obláčky kouře přinášejí neuvěřitelnou relaxaci a blahobyt, které je těžké vyjádřit slovy. S každým tahem se budete ponořovat do hlubšího stavu klidu a pohody, který vás osvobodí od každodenního stresu a naplní vaši mysl pozitivní energií.

Objevte také ostatní HHC-P produkty!