HHC med, 1000 mg HHC

689 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Už jste ochutnali tento neodolatelně lahodný český med s přídavkem 1000 mg HHC? Jeho jedinečná kvalita je pro menší české včelaře pravým pokladem, který si pečlivě hlídají. Připravte se na dobrodružství plné fascinujících chutí a ponořte se do sladkých tajemství, která tento med skrývá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC med

Tento skvělý med je jedním z nejlepších zdrojů HHC pro naše tělo. Jeho přírodní sladkost je tak jemně vyvážená, že se stává ideálním prostředníkem pro vstřebávání této prospěšné látky. Výrobní proces je klíčový, aby se dosáhlo dokonalé symbiózy mezi medem a HHC, kterou náš organismus dokáže efektivně využít.

Tento magický med pochází z malých českých včelařství, kde je kladen důraz na kvalitu nad vším. Včelaři, naplněni vášní a oddaností, se starají o každý detail a zajistí tak, že každá kapka tohoto medového pokladu splňuje ty nejvyšší standardy.

V jedné lžičce tohoto medu se nachází přibližně 15 mg HHC, což znamená, že v 350 g balení objevíte více než 68 lahodných lžiček tohoto neodolatelného medu.

Doporučené dávkování: Určeno jen pro zevní použití!

Upozornění: Zákaz prodeje mladším 18ti let. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.