HHC Jelly 25mg - želé modré mango

Novinka Tip
388 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Tato lahodná delikatesa, obohacená 25 mg HHC a nesoucí exotickou příchuť manga, slibuje unikátní zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Je důležité zdůraznit, že tyto vynikající bonbony neobsahují žádné THC, což vám umožňuje naplno si užít exotickou chuť bez obav! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exotické HHC jelly 

Ponořte se do světa exotických chutí s našimi jedinečnými želé bonbóny o příchuti manga, které jsou s pečlivostí vyráběny v naší vlastní dílně. Tyto bonbóny nejenom okouzlí vaše chuťové pohárky, ale také vám nabídnou 25 mg HHC (hexahydrokanabinol) pro ještě intenzivnější zážitek.

Už při prvním okamžiku ochutnání se ocitnete v atmosféře tropů, protože chuť a aroma těchto bonbónů vás přenesou přímo do srdce tropických krajů, kde se můžete nechat unášet vůní zralého manga. Každé sousto se v ústech příjemně rozplývá, uvolňujíc jemné tóny sladkosti a osvěžující exotického ovoce. Naše bonbóny jsou pečlivě vytvářeny s ohledem na kvalitu a detaily, a každé balení obsahuje hojné 25 mg HHC, což může oživit vaše smysly a přinést vám zážitek, který si budete pamatovat.

A co je nejdůležitější, tyto lahodné pochoutky neobsahují THC, což vám umožňuje užívat si exotickou chuť bez obav. Zažijte nespoutanou exotiku s našimi mangovými bonbóny.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg