HHC Brownie 20mg - bezlepkové

Značka: HHC
300 Kč –70 %
HHC Brownie 20mg
300 Kč –70 % 88 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Nadýchané čokoládové Brownie s 20mg konopného extraktu HHC. Perfektní spojení lahodného dezertu a síly konopí bez THC. Hexahydrokanabinol není THC, to je HHC. Pomůže vám od stresu, perfektně zrelaxuje a uvolní. 

Aby toho nebylo málo, jsou HHC brownie BEZ LEPKOVÉ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte fascinující svět gastronomie s naším nejnovějším zázrakem - exkluzivním čokoládovým Brownie obohaceným o 20mg konopného extraktu HHC. Představte si bezprecedentní spojení luxusního dezertu s intenzívní silou konopí, a přitom bez stopy THC. To, co obsahuje, je Hexahydrokanabinol, který někdy označujeme jako HHC, nikoliv THC.

Díky svým jedinečným vlastnostem vám naše HHC brownie pomohou zbavit se stresu a nabídnou hlubokou relaxaci. A to není vše - naše čokoládové brownie jsou také bez lepku, což je skvělá zpráva pro všechny s citlivostí na gluten nebo celiakií.

Je důležité zmínit, že přestože HHC není THC, může vyvolávat podobné účinky, i když tyto účinky mohou být méně silné. Vnitřní užití tohoto produktu je tedy na riziko a odpovědnost každého jednotlivého uživatele. Všechny informace poskytnuté v tomto popisu jsou pouze obecné a informativní, získané z veřejně dostupných zdrojů.

Co se týče složení našeho produktu, najdete v něm 20mg konopného extraktu HHC, olivový olej, vodu, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, bramborový škrob, palmový tuk, sušenou syrovátku, dextrózu, sušený vaječný bílek a kypřící látku (E450,E500). Dále obsahuje emulgátor (E471), sůl a zahušťovadlo (E415).

Vychutnejte si jedinečnou kombinaci výtečného dezertu a konopného extraktu s naším výjimečným HHC brownie bez lepku.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg