Glovape Jack Herer 700mg HHC

Tip
1 000 Kč –50 %
Snímek obrazovky 2023 06 16 v 3.22.30
1 000 Kč –50 % 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Ponořte se do světa zářivých jednorázových per GloVape s příchutí Jack Herer, které se pyšní neuvěřitelným obsahem 700 mg HHC. Tento fenomenální konopný produkt získal kultovní popularitu se zaslouženým uznáním. Jeho ohromující kombinace zemitých a dřevitých tónů s jemným nádechem borovice vás dokonale okouzlí. Připravte se na skvělou náladu, nával energie a povzbuzení vaší tvůrčí mysli. Kromě toho vám tento výrobek může být oporou při zmírnění úzkosti, stresu a deprese a dokonce podpořit vaši chuť k jídlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

 

Exkluzivní jednorázové pero GloVape

Vstupte do světa žhavých jednorázových per GloVape s příchutí Jack Herer a úžasným obsahem 700 mg HHC. Tento ohromující konopný fenomén získal mezi milovníky marihuany kultovní status a to z dobrého důvodu. Jeho smyslově působivá kombinace zemitých a dřevitých tónů s jemným nádechem osvěžující borovice okouzlí každý kousek vaší mysli. Připravte se na vzrušující dobrodružství, protože tento jedinečný produkt vám nejen zvedne náladu, ale také dodá energii a povzbudí vaši tvůrčí představivost.

GloVape se navíc může stát vaším věrným společníkem při zmírnění úzkosti, stresu a deprese a dokonce vám pomůže obnovit chuť k jídlu. Bez ohledu na to, zda se chystáte na nezapomenutelnou párty s nejbližšími přáteli, tančit do nejzajímavějšího klubu nebo na oblíbený festival plný hudby a radosti, tento vaporizér vás ohromí svým výkonem, nevšedním vzhledem a fantastickým designem.

Důležité je zdůraznit, že tento výrobek neobsahuje THC, což znamená, že si můžete vychutnat jeho blahodárné účinky bez obav z nežádoucích psychoaktivních účinků.