HHC pero disPOD wild banana 500mg HHC

Novinka Tip
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

DisPOD s příchutí divokých banánů obsahující 500 mg HHC (hexahydrokanabinol) zajistí osvěžující zážitek, který oslní vaše smysly. Zažijte chuť divokých banánů spojenou s jejich sladkostí a exotickou esencí, která vás okamžitě přenese do tropů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější. 

Divoké banány v disPODu

Vychutnejte si exotický svět s naším DisPOD Wild Banana, který poskytuje snadný a nenápadný způsob relaxace. Tento vaporizér obsahuje 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) spolu s přírodními terpeny, které povzbuzují vaši náladu a uvolňují stres. Naše jednorázové náplně jsou navrženy tak, aby zajistily maximální pohodlí a chuťový zážitek, bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo zkušeným uživatelem HHC.

DisPOD Wild Banana je vyroben s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Obsahuje vyvážený poměr isomerů hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů, které přinášejí osvěžující chuť divokých banánů spolu s příjemnými tóny tropického ovoce. Baterie lze snadno dobíjet pomocí Micro-USB kabelu, a náplň neobsahuje žádné ředící látky, což zajišťuje čistý a autentický zážitek.

Prosíme, pamatujte na dodržování zákonů o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a udržujte tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

I WANT HHC-P-8

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg