disPOD Stronger Clementine 1ml HHC-P

Novinka Tip
788 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Unikátní disPOD Stronger s osvěžujícím aromatickým profilem Clementine obsahuje 1 ml inovativního HHC-P. Tento průlomový kanabinoid HHC-P může nabídnout až třicetinásobnou sílu, což zajišťuje dlouhodobé účinky plné energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše revoluční HHCP

Široká paleta produktů HHCP Stronger disPOD představuje vysoce inovativní řešení v rámci našeho sortimentu HHC-P. Tento kompaktní, jednorázový vaporizační přístroj HHC-P byl konstruován s ohledem na poskytování jednoduchého a osvědčeného způsobu vapování. Díky vysoké koncentraci prvotřídního destilátu HHCP zajišťuje hluboké účinky s prodlouženou trvanlivostí. Pro nové uživatele je však důležité zachovat opatrnost, neboť účinek HHCP může začít později a plně se projeví až po 1-2 hodinách. Proto je nezbytné být připraven na jeho intenzitu.

Oživení vašich smyslů

 Clementine okouzlí svým osvěžujícím a sladkým aromatem mandarinek, který doplňují jemné citrusové tóny. Tato varieta je ideální volbou pro ty, kteří hledají povznášející a energetizující zážitek. Náš vaporizační přístroj první třídy byl pečlivě navržen tak, aby vám poskytl maximální potěšení a relaxaci kdykoli během dne. V náplni naleznete 1 ml směsi HHC-P, HHC a terpenů v poměru 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpenů. Ponořte se do světa Clementine a užijte si každý tah do posledního dechu.

Zaujměte se osvěžujícím citronovým aromatem, který spojuje náznaky sladkých mandarinek s tóny ostružiny. Tento populární sortiment vás nadchne, nabije energií a zlepší vaši náladu. Ponořte se do světa osvěžujících chutí s naší kolekcí HHC-P Stronger!

Neváhejte vyzkoušet i naši novou lahůdku - jednorázový disPOD HHCP Stronger Jet Fuel.

Návrh bez názvu-20