disPOD Stronger Blueberry Cheesecake 1ml HHC-P

Novinka Tip
788 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Nový Stronger disPOD s lahodnou příchutí Blueberry Cheesecake nyní nese 1 ml výjimečného HHC-P. Tento revoluční kanabinoid HHC-P může poskytovat až tricetinásobnou sílu, což zajišťuje dlouhodobou intenzitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní a jedinečný disPOD HHCP

Sbírka Stronger disPOD HHCP představuje vrchol našeho sortimentu produktů obsahujících HHC-P. Tento kompaktní jednorázový vaporizér HHCP byl vytvořen s cílem nabídnout jednoduchý a osvědčený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHC-P zaručuje hluboký a trvalý účinek. Pokud jste nováček, doporučujeme zachovat opatrnost, neboť HHC-P může mít zpožděný nástup účinku, který se plně projevuje až po 1-2 hodinách. Je tudíž důležité být připraven na jeho intenzitu.

Ohromující chuť borůvek

Odrůda Blueberry Cheesecake nabízí bohatou a sladkou chuť, která dokonale kombinuje intenzivní borůvky s krémovým cheesecakem. Toto je ideální volba pro milovníky dezertů a ty, kteří hledají jemný, avšak zároveň výrazný zážitek. Toto prvotřídní vaporizační zařízení bylo vyvinuto tak, aby vám přineslo nezapomenutelný zážitek a klidný relax během celého dne. V náplni se nachází 1 ml směsi HHC-P, HHC a terpenů v poměru 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpenů. Ponořte se do široké škály chutí borůvkového cheesecaku, které si zamilujete okamžitě.

Kvalitní výroba

Extrakt HHC-P a HHC, který používáme při výrobě, je získáván procesem hydrogenace kvalitního CBD extraktu. Nikdy nebudeme nabízet plně syntetické nebo chemické přípravky. Proces hydrogenace je standardizovaný a dlouhodobě využívaný v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme zaručit nejvyšší kvalitu extraktu HHC-P a HHC. Jeho jedinečnost spočívá v bohaté a chutné kombinaci, která spojuje jemnou chuť borůvek s krémovou podstatou cheesecaku.

Návrh bez názvu-94