HHC pero disPOD cherry cola 500mg HHC

Novinka Tip
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Jednorázový disPOD s příchutí Cherry Cola a obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) slibuje osvěžující zážitek, který oslní vaše smysly. Ponořte se do světa lahodného colového nápoje s jeho výraznou sladkostí a jedinečnou chuťovou esencí, která vás okamžitě vtáhne do atmosféry oblíbených nápojových automatů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

Osvěžující cesta do světa s disPOD Cherry Cola

Vstupte do světa osvěžující chuti s naším Magickým disPOD Cherry Cola 500mg HHC. Tento vaporizér je navržen pro jednoduchý a nenápadný způsob relaxace, který vám umožní zapomenout na každodenní starosti. S obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a přírodními terpeny, které podporují vaši náladu a uvolňují stres, vám naše jednorázové náplně poskytnou maximální pohodlí a nezapomenutelný chuťový zážitek, bez ohledu na vaši zkušenost s HHC.

DisPOD Cherry Cola je vyroben s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Díky vyváženému poměru isomerů hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů vám přinese osvěžující chuť oblíbeného colového nápoje s příjemnými tóny, které vás vtáhnou do atmosféry oblíbeného baru. Dobíjení baterie pomocí Micro-USB kabelu je jednoduché a náplň je bez žádných ředících látek, což zajistí autentický zážitek.

Upozorňujeme, že dodržujte zákony o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a udržujte tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let. 

I WANT HHC-P-9

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg