Cartridge HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

Novinka
788 Kč
Momentálně nedostupné

Vstupte do světa nových zážitků díky náhradní kazetě HHC-P Stronger s osvěžující příchutí Amnesia, která momentálně ovládá trh s nejsilnějšími a nejpříjemnějšími účinky. Produkty STRONGER HHC-P stojí na vrcholu nabídky v rámci řady HHC-P, s ohromující silou, prvotřídní kvalitou a neotřelou originalitou, které vás zasáhnou do samého srdce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do nezapomenutelného zážitku plného radosti a pohody!

Mezi ostatními nabízenými výrobky s HHCP na trhu se vynořuje kolekce, jejíž účinky vydrží dlouho po aplikaci.

Náš výrobek HHC-P Stronger s osvěžující příchutí Amnesia vám otevře brány k intenzivnímu dobrodružství pro vaše smysly, kde se hluboký, zemitý charakter proplétá s jemnými doteky sladkých citrusů.

Dokonale vyvážené spojení HHC a HHC-P zajišťuje výjimečný zážitek. Zažijte nekonečný pocit radosti, euforie a pohody, který bude provázen výrazně prodlouženou dobou účinku a postupným až něžným nástupem. Uvolní vaše tělo i mysl a naprosto zaručí relaxaci. V rámci kolekce Stronger nás nezajímá jen samotný výrobek, ale i celkový životní styl. Tato varianta se vyznačuje výtečnou sladkou nótou citronu, jež přechází až v krémovou esenci, což ještě více zdůrazňuje svou osobitost díky jemným bylinkovým a zemitým odstínům.