Cartridge Grape 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
498 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Vaporizační náplň HHC s hroznovou vůní, obsahující ohromujících 94 % HHC. Tohle příjemně sladké a nepřehlédnutelně intenzivní aroma zralých hroznů zaručeně probudí vaši energii a dodá vám celodenní osvěžení.

Je důležité zdůraznit, že tato náplň je naprosto bez jakýchkoliv stop THC!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta k posílení vaší nálady: HHC Grape

HHC náplň s vůní hroznového vína vám nejenom poskytne neodolatelnou chuť zralých hroznů, ale také vám otevře dveře do jedinečného světa kanabinoidu HHC (hydroxycannabinolu). S obsahem až 94 % HHC a dalšími 6 % terpenů, což jsou aromatické látky přítomné v konopí, tato náplň vám zaručuje cestu k uvolnění a harmonii.

Tato náplň přichází přímo z jihu Kalifornie, známého nejen díky svým nádherným krajinám, ale i díky bohatému dědictví spojenému s výrobou vína. Podobně jako tato malebná krajina nabízí HHC náplň s příchutí Grape všechny charakteristické rysy zralého hroznového vína - sladkost, hloubku chuti a uklidňující tóny, které potěší vaše smysly.

Tato náplň je dokonalým společníkem pro vaši každodenní relaxaci a odpočinek. Stačí ji připojit ke svému vaporizačnímu peru a nechat se unést do harmonického světa klidu a pohody. Navíc nemusíte mít obavy z obsahu THC, protože tato náplň je absolutně bez jakýchkoliv stop THC!

Nyní máte příležitost objevit nový způsob relaxace a vychutnat si výbornou chuť a potenciál HHC s touto vynikající náplní s příchutí Grape.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg