Cartridge Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
500 Kč –60 %
Snímek obrazovky 2023 12 09 v 17.36.30
500 Kč –60 % 199 Kč
Momentálně nedostupné

Cartridge Dolce Gelato je speciálně navržená pro vaporizační pero, obsahuje 94 % HHC a konopný terpen. Osvěžující krémová vůně s jemnými akcenty čerstvých citrusů a citrusové kůry přináší nejen skvělý zážitek pro vaše smysly, ale je také ideální volbou pro zlepšení nálady, získání úlevy od akutní bolesti a snížení stresu.

A to vše bez přítomnosti THC! Užijte si jedinečný zážitek bez jakýchkoli psychoaktivních účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cartridge Dolce Gelato!

Ponořte se do osvěžující krémové vůně, okořeněné jemnými tóny svěžích citrusů a citrusové kůry. Tato vůně není pouze příjemným balzámem pro vaše smysly, ale také úžasným prostředkem pro povzbuzení nálady, zmírnění akutní bolesti a odstranění stresu. Zažijte harmonický zážitek, který oživuje smysly a přináší okamžitou pohodu.

V každém balení naleznete revoluční cartridge naplněnou úžasnými 6 % přírodními konopnými terpeny a vysokými 94 % hexahydrokanabinolem (HHC), přičemž minimálně 68,5 % připadá na 9R.

Na obalu nechybí pouze číslo šarže, ale také informace o optimální použitelnosti, abyste mohli naplno vychutnat každou kapku této výjimečné směsi. Jsme přesvědčeni, že tato unikátní kombinace poskytne nezapomenutelný zážitek všem milovníkům konopí.

I WANT HHC-P-18

Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg