Cartridge Banana Runtz 94% HHC 1 ml

Novinka Tip
498 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Pokud mluvíme o HHC cartridge s lahodnou příchutí Banana Runtz, která je určena pro vaporizační pera, můžeme si užívat vysokého obsahu HHC, dosahujícího 94 %.

Tento produkt neobsahuje THC. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC cartridge: Banana Runtz 

HHC Cartridge s příchutí Banana Runtz přináší inovativní výrobek s obsahem impozantních 94 % HHC (hydroxycannabinol) a 6 % konopných terpenů. Tato směs je pečlivě vyrobená z plodů kalifornských konopných plantáží, což garantuje nejvyšší kvalitu a autenticitu. Při ochutnání této lahodné kombinace se ocitnete v království zralých banánů, jemných bylinek a sladkého ovocného aroma, charakteristik, které běžně spojujeme s výrobou cukrovinek.

Tento jedinečný produkt poskytuje široké spektrum potenciálního využití pro vaše pohodlí a zdraví. Díky vysokému obsahu HHC může rychle zmírnit bolest, což je zvláště pro ty, kteří hledají alternativu k běžným analgetikům, velmi atraktivní. Kromě toho má Banana Runtz HHC Cartridge také schopnost zlepšit vaši náladu a poskytnout vám potřebnou relaxaci po náročném dni. Může být také efektivním prostředkem pro snižování stresu a úzkosti, což vám pomůže dosáhnout duševní pohody.

Pokud jste neustále v pohybu nebo jednoduše hledáte pohodlný a diskrétní způsob užívání HHC, tato Cartridge je pro vás ideální volbou. S Banana Runtz HHC Cartridge si můžete užít potenciální blahodárné účinky konopí kdykoli a kdekoli, ať už jste doma nebo na cestách.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg