BrainMax Testamento 120 kapslí

Novinka Tip
688 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Testamento se vrací v novém kabátě, nyní s vyšším podílem zinku a vitamínu D. Tento vylepšený doplněk stravy vychází z výzkumu, který opakovaně potvrdil jejich pozitivní vliv na udržení normální hladiny u mužů (zinek1, ashwaganda2) a hormonální rovnováhy u žen (zinek3). Bohužel, předpisy nám brání sdílet konkrétní výhody těchto složek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitální Synergie: Nový Testamento je tady 

Testamento se vrací v novém kabátě, a jsme nadšení, že jsme zvýšili obsah zinku a vitamínu D! Tento vylepšený doplněk stravy je složen z látek, které byly v nedávných studiích opakovaně prokázány jako účinné při udržení normální hladiny mužských hormonů (zinek1, ashwaganda2) a hormonální rovnováhy u žen (zinek3). Bohužel, aktuální předpisy nám brání uvádět přímé účinky jednotlivých složek.

Složení Testamenta podporuje harmonizaci hormonů jak u mužů, tak u žen. Ashwagandha, extrakt z brokolice a kopřivy, maca, zinek a vitamín D působí synergicky a mají prokázané účinky.

Je vhodný pro všechny, kteří chtějí:

  • Zvýšit hladinu mužských hormonů (díky zinku1, maci peruánské3)
  • Podpořit hladinu progesteronu u žen (díky maci peruánské3)
  • Zlepšit libido (díky ashwagandě2, maci peruánské3)
  • Posílit tréninkové výsledky (díky ashwagandě2)
  • Zvýšit energetickou úroveň (díky maci peruánské3, ashwagandě2)
  • Snížit přemíru estrogenu u mužů i žen (díky zinku1, ashwagandě2, maci peruánské3)
  • Optimalizovat hormonální rovnováhu u mužů i žen (díky zinku1, ashwagandě2, maci peruánské3)

Doporučené dávkování:

V netréninkové dny užívejte ráno s jídlem 4 kapsle najednou. V tréninkové dny užijte 4 kapsle před cvičením. Pokud kombinujete s Daggerem, je doporučeno užívat Testamento buď ráno s jídlem nebo večer s večeří před spaním, zatímco Dagger užívejte vždy před tréninkem.

Obsah:

Extrakt z granátového jablka, Bio ashwagandha, Extrakt z kořene kopřivy 1:10, Extrakt z macy 1:10, Extrakt z ústřice, Zinek bisglycinát, Vitamin D3, Extrakt z brokolice, Tartrát karnitinu, Extrakt z černého pepře.

Protispékavé látky: křemičitan, fosforečnan vápenatý, hořečnatý stearát.

I WANT HHC-P-27

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé tělo a mysl
Hmotnost: 0.1 kg