BrainMax Performance Magnesium 1000 mg (Hořčík + Vitamín B6) 100 kapslí

Značka: BrainMax
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Tento výrobek přináší výjimečnou kvalitu chelátového hořčíku, který je importován z Německa. Tělo dokáže tento hořčík využít mnohem účinněji než levnější alternativy, které se často dovážejí z Asie. Každá kapsle obsahuje 200 mg čistého hořčíku, a to pouze ve formě bisglycinátu hořečnatého.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnesium BrainMax Performance 1000 mg

Jsme hrdí na inovace, které jsme provedli ve složení tohoto výrobku. Zvýšili jsme množství bisglycinátu hořečnatého a přitom jsme udrželi vysokou kvalitu a čistotu našeho produktu. Naše kapsle jsou bez zbytečných přísad (éček). Každá kapsle obsahuje 200 mg čistého hořčíku, a to bez umělého navyšování množství levnými a obtížně vstřebatelnými anorganickými sloučeninami, jako je oxid nebo sterát hořečnatý.

Díky přítomnosti glycinu, který je aminokyselinou spojenou s relaxací, má náš bisglycinát uklidňující účinky a pomáhá snižovat hladinu kortizolu. Je ideální pro užití po tréninku a večer, kdy může pomoci snížit hladinu kortizolu (hormonu stresu).

Množství 1000 mg bisglycinátu hořečnatého odpovídá 200 mg čistého hořčíku obsaženého v jedné kapsli.

Magnesium je ve formě chelátu, kde je hořčík vázaný na aminokyselinu glycin. Tělo tento hořčík velmi dobře vstřebává a využívá (80% vstřebatelnost). Naopak vstřebatelnost oxidu hořečnatého je pouze 4 %. Náš výrobek nezpůsobuje projímavé účinky ani při vyšších dávkách. Tato forma hořčíku je ideální pro doplnění zásob ve svalech, včetně srdce.

Návrh bez názvu-13